Biznesmeni Damir Fazllic, duke folur gjate nje konference shtypi, ku ka deklaruar se bizneset e tij jane te ligjshme dhe akuzat e ngritura ndaj tij kane qene te motivuara politikisht.

Miku i Sali Berishës në qeverisje, Damir Fazllic, ka komentuar sot takimin e Partive Popullore Europiane.

Por Fazllic ka zgjedhur të postojë fotot e Majlinda Bregut në takim me Joseph Daul dhe Merkel, dhe jo ato të Bashës.

Ai shkon edhe më larg teksa në Twitter shkruan: “Kryetarja e ardhshme e PD, Basha IK!”…