Vin Diesel edhe pas vdekjes së mikut të tij më të ngushtë Paul Walkers ka qënë një mbështetje e madhe për vajzën e këtij të fundit.

Kjo duket dhe nga komentet e bëra në rrjete sociale.

Meadow ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 21- të dhe Vin Diesel preku të gjithë ndjekësit e tij me urimin që bëri për Meadow.

‘Jam shumë krenar për atë çfarë ti po bëhesh…megjithëse e vërteta është se unë gjithmonë kam qënë krenar për ty.Gëzuar ditëlindjen Meadow. E di që në ditëlindjen tëndë të 21-të ti doje të shkoje në Japoni, por familja ka një trotë për ty që ju pret kur të ktheheni në shtëpi, kështu që nxito. Të dua xhaxha Vini’ .

Dhe këtij urimi kaq të ngrohtë të aktorit Meadow Walker i ka kthyer përgjigje po kaq të ngrohtë sa urimi :

‘Mezor po pres që të shikoj.Ëngjëlli im i vogël. Të dua’.

Kujtojmë që ylli i flimit të njohur ‘Fast and Forious’ Paul Walkers ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare nga një aksident i frikshëm rrugor.

Image

Image