Jonida Vokshi celebroi në martesë dashurinë e saj me partnerin Besnikun në një dasmë buzë detit, në Durrës.

Moderatorja dukej e mrekullueshme me fustanin e bardhë të nusërisë.

Por ndonëse Jonida ishte princesha e mbrëmjes dhe shkëlqeu e gjitha me thjeshtësinë e saj, edhe disa prej të ftuarave VIP në dasmën e bujshme nuk mbeteshin pas.