Rovena Dilo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar që herë pas here është munduar të sjellë edhe një frymë e kulturë të re në muzikë.

Por jo vetëm kaq këngëtarja duket sikur ka bërë pakt me rininë gjë e cila duket dhe në foton e publikuar sot në llogarinë e saj në Instagram.

Dilo siç duket ndodhet me pushime dhe ditën e sotme i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me format e saja trupore.

Në foto këngëtarja shfaqet me bikin si rrallëherë ku dhe ka shkruajtur : ‘ E dua diellin,por më shumë dua lëkurën time’