Motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner ka shokuar sot të gjithë miqtë e saj në rrjetet sociale. Ajo ka publikua një foto ku shihet tërësisht e zhv eshur në natyrë.

Kylie shihet në krahët e partnerit të saj Travis Scott, teksa të dy shkëmbejnë një puthje. Miliarderja më e rë në botë ka kthyer të pasmet nga kamera dhe në sy bien format e saj bombastike.

“Kur Houston takon LA .. 💛”- shkruan Jenner krahas fotos teksa bën me dije se shumë shpejt do të jetë në kopertinën e revistës “Playboy”.

Foto e publikuar nga Kylie Jenner
Sigurisht krahas kësaj fotoje nuk kanë munguar komentet e motrave të 22-vjeçares, të cilat kanë mbetur pa fjalë.