Që prej eksperiencave të saj të hershme në televizion e në botën e muzikës, Inis Gjoni duket se është tërhequr nga vëmendja e publikut duke vijuar punën e saj si regjisore në teatër.

Por kurioziteti i publikut për jetën e saj private vijon të jetë tepër i lartë për Inisin.

Këtë verë Inisi ka vendosur të ndajë me fansat në Instagram disa foto nga pushimet dhe në to nuk ka si të mos bie në sy trupi i saj në super formë.

Gjoni ka shfaqur linjat e saj bombastike trupore me një palë bikini të zeza që i tregojnë më së miri linjat perfekte.

Në një tjetër foto Inisi shfaqet duke pozuar në shtëpinë e plazhit dhe në sy bie barku i sheshtë.

Foto të cilat janë komentuar gjatë dhe janë pëlqyer nga ndjekësit e artistës.