Wanda Nara vazhdon të mahnitë fansat e saj. Gruaja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t ka postuar një tjetër fotogra të nxehtë në Instagram, duke çmendur ndjekësit e saj.

Bukuroshja argjentinase shfaqet me gjithë shkëlqimin e saj në krah të bashkëshortit.