Zëdhënësja e ish-kryeministri Sali Berisha ka pasur një takim me ish-guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanin.

Në fotot e publikuara nga Panorama, Mhilli shihet teksa shtrëngon duart në takimin e ngrohtë me Fullanin.

Dyshja janë fotografuar në rrugët e Tiranës, teksa ia vlen të theksojmë se në sy bie hijeshia e zëdhënëses së Berishës.

Me linja perfekte, e veshur me taka të larta dhe krejtësisht me të zeza, Erla ia ka dalë mbanë të ruajë format e saj edhe pas dy shtatzënive.