Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë.

Ai e ka bërë publik lajmin përmes një njoftimi në rrjetin social Facebook.

Tahiri dhe bashkëshortja e tij kanë zgjedhur ta quajnë Golik.

“Im bir, Goliku 💪 #myson #newborn“, shkruan Tahiri teksa përcjell fotografinë.