Irina Shayk vazhdon të jetë një nga femrat më të kërkuara në botën e modelimit.

Kjo falë formave trupore që ajo gëzon. 32-vjeçarja ruse ani pse është bërë nënë, ajo ka arritur të rikthej format trupore që çdo femër i ka lakminë.

E bukur dhe trup perfekt, Irina duket edhe në këtë fustan të verdh.