Irina Shayk ka shijuar disa ditë pushime në destinacionin e njohur Miami, së bashku me shoqen e saj modele, Stella Maxwell.

Supermodelja Shayk ndau të martën me 12.8 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”një foto ku shfaqej me rrova banje dhe dukej mjaft elegante.

33-vjeçarja kishte veshur një palë bikini të vogla ngjyrë portokalli dhe nuk nguroi që foton e realizuar para pasqyrës t’ja tregonte edhe fansave të saj.

E sigurisht poza e saj u pëlqye menjëherë nga ndjekësit, por edhe nga mikeshat e saj të famshme si Naomi.

Wow: Irina Shayk looked sensational as she shared yet another sultry swimwear snap from her Miami getaway to Instagram on TuesdayGal pals: She's been enjoying a getaway to the popular holiday destination with her fellow model pal Stella Maxwell (pictured left)Fun in the sun: Her post comes after she shared some fun updates of her weekend with Stella in Miami with the two posing in swimsuits before tucking into burgers and friesPeachy:  Stella, who is Kristen Stewart's ex, also showcased her derriere alongside pal Marc Eram on the boardwalkEye spy: Stella also took a photo of Irina leaning out her hotel windowBack at you: Irina returned the favour and took a similar shot of Stella leaning out her windowSplit: Irina split from her actor partner Bradley Cooper in June, they share daughter Lea, two together (pictured in  2018)