Mbrëmjen e sotme në “San Siro” do të luhet ndeshja më e rëndësishme e xhiros së tretë të Champions League, ku Interi do të presë Borussian e Dortmundit, shkruan Syri.net.

Zikaltrit do të kërkojnë patjetër fitoren, për të mos rrezikuar eliminimin, pasi kanë vetëm 1 pikë pas dy takimeve të para, ndërsa gjermanët kanë 4 pikë.

Kjo sfidë e vlefshme për Grupin F do të luhet në orën 21:00 dhe janë publikuar tashmë formacionet zyrtare.