Ka tash e disa ditë që po na ‘surprizon’ me fotografi të nxehta.

Bukuroshja shqiptare Ingrit Gjoni ka hedhur një fotografi në Instagram përmes së cilës edhe një herë tregoi se sa se ksi është.

E veshur me një fustan vjollcë, ajo kishte vënë në pah gjoksin dhe vërehet se është pa reçipeta.