Ju mori malli për Luana Vjollcën?

Epo moderatorja është rikthyer me disa poza të reja në Instagram, ku duket tepër në formë.

E veshur me një fustan ngjyrë rozë, Luana ka pouar përkrah automjetit të saj luksoz, ndërsa në sy bien linjat e saj seksi dhe mjaft tërheqëse.

Në këtë foto Luana ka marrë shumë komente, por më epiku ishte i një fansi i cili pas pyetjes së moderatores se kush e ka kërkuar atë, fansi i shkroi:

“Unë sa herë kam debatoj me gruan”.

Luana e vuri re këtë koment dhe ia ktheu në mënyrën më të mirë të mundshme:

“Gruaja jote qenka më e bukura në botë! Duaje fort”