Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen pas shoqërimit në polici të Kejvina Kthellës.

Në një postim të bërë në rrjetet sociale, moderatorja ka publikuar një shprehje me anë të së cilës ‘i uron’ rrugë të mbarë një personi, të cilin/ën e quan ku*vë.

‘Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë,”- shkruan Shkira në Instastory.

Duke qenë se i vetmi ko nflikt që ka pasur së fundmi ka qenë she rri i bujshëm me dy modelet Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi, ky postim nënkupton një lloj kënaqësie hakmarrjeje, për mënyrën se si po i shkojnë gjërat ish-velinës.

Kujtojmë që she rri mes tre vajzave bëri bujë të madhë para pak javësh.

Modelet Marashi dhe Kthella, shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati deg radoi në dh unë fizike mes tyre.

Fjalë qarkulluan se motivi i she rrit ishte në djalë, por vajzat asnjëherë s’e sqaruan publikisht.