Tayna po kalon ende pushimet e saj në Tajlandë dhe duket se po i shijon ato pafund.

Thuajse çdo ditë reperja qëndron në kontakt me fansat e saj duke zbuluar me anë të fotove dhe videove, pushimet e saj të jashtëzakonshme.

Së fundmi Tayna ka postuar një foto, në mes të “xhunglës”, por ajo që na habiti ishte pikërisht komenti i këngëtarit Alban Ramosaj.

Nëse ka ndonjë njeri që mund t’a deshifrojë këtë fjali mbase do të na zbulonte me të vërtetë shumë pasi ne e kemi të pamundur t’a kuptojmë.