Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Napoli – Liverpool.

Elseid Hysaj te vendasit dhe Alisson te miqtë janë dy mungesat më të rëndësishme për klubet përkatëse.

Më poshtë formacionet zyrtare: