Një udhëtim në ishujt ekzotik të Karaibe Turks dhe Caicos me të shoqin Offset dhe disa miq. Kështu ka dashur Cardi B të festojë 27 vjetorin e saj. E me këtë rast, ka dhuruar një shfqaje shumë të nxehtë erotike duke bërë twerk me bikini e më pas e postoi videon në Instagram.

Një homazh për bashkëshortin që i ka dhuruar dy unaza: një të mbuluar me diamante dhe një zemër në qendër dhe tjetrën në formë zemre, edhe kjo e mbushur me diamante të mëdhenj.

Në profiling e saj në Instagramit, reperja seksi ka dashur të shpërndajë albumin e nxehtë të këtyre pushimeve, dedikuar festave, zbavitjes dhe twerkut të egër, që Cardi B kryen me lëvizje sensuale të vitheve dhe ijeve edhe në një pishinë blu….

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B Official Fanpage 👑 (@cardibbb_official) on