Morena Taraku ka bërë një fotosesion ku shfaqet komplet e zhv eshur.

Modelja dhe këngëtarja befason me një super fotosesion që ka realizuar së fundi.

Morena Taraku ka poz uar për aparatin e fotografit Norik Uka, duke realizuar kështu disa foto profesionale, shkruan Gazeta Express.

Ajo e ka postuar njërën nga këto fotot në Instagram, dhe komentet ia kanë vërshuar postimin.

Modelja shihet pa rroba në trupin e saj, ndërsa eksp ozon tatuazhet dhe mbulon gjo ksin me dorë.