Genta Ismajli në flokëtë zinj, do të ju pa fjalë me dukjen në fotot e Norik Ukës.

Genta Ismajli ka bërë një fotosesion me fotografin Norik Uka dhe na mahnit me dukejn e saj si zeshkane.

Këngëtarja po punon tash e sa kohë në projekte të reja dhe fotot e postimet nga Turqia na kanë treguar se ajo me të vërtetë po sjell diçka të madhe.

Megjithatë, Genta ka befasuar të gjithë sot me disa fotografi të reja që ka postuar.

Të bëra në aparatin e Norik Ukës, Genta e veshur në të zeza dhe me flokë të zinj, ajo shkëlqen në çdo detaj.

Këto foto tregojnë më së miri se Genta duket më së bukuri si zeshkane, sip jemi mësuar ta shohim këngëtaren gjithmonë.

Në njërën nga fotot ajo shihet vetëm në një sako ndërsa nxjerr gjoksin bombastik, ndërsa grimi i mrekullueshëm i shkon shumë me dukjen.

Ndërsa në një foto të postuar nga vetë fotografi, ajo shihet pa rroba fare, duke mbuluar gjoksin vetëm me duar.

Genta shfaqet me shumë stil dhe shkëlqen si asnjëherë më parë në këto foto, ndërsa mezi po presim ta shoim edhe prjketin në të cilin ka punuar.