Tayna është një prej personazheve më të përfulur të shoëbizzit shqiptar, pasi gjithmonë tërheq vëmendjen me fotot dhe videot provokuese.

Së fundmi reperja e njohur ka publikuar një foto shumë të nxehtë e provokuese, teksa shfaqet me një bluzë në ngjyrë gold e cila ka një dekolte të hapur që i nxjerr në pah një pjesë të gjoksit.

Por përveç kësaj vihet re që këngërtarja nuk ka veshur recipeta poshtë bluzës, dhe ndërsa shfaqet me njërin gisht në gojë duke e bërë edhe më provokuese këtë foto.