Që pas daljes së saj të parë në ‘Xing me Ermalin’, Belinda Dragoti u kthye në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit.

Tanimë çdo e re nga ajo përbën kuriozitet për publikun dhe fotot që poston tërheqin shumë vëmendjen.

Së fundmi Belinda i ka çmendur ndjekësit me një foto tejet provokuese ku shfaqet me rroba banjo.

E lagur nga uji dhe e ulur në breg të detit, velina e ‘Xingut’ duket tejet sensuale.