Vin Veli ka folur per here te pare, dy vite pas ndarjes nga moderatorja Bora Zemani.

ë një intervistë të dhënë për Bordo.al ai është pyetur nëse ekziston një femër që ia ka vjedhur zemrën dhe DJ deklaroi se do ta bëjë publike kur të martohet.

“Për momentin nuk dua të bëj asnjë koment rreth çështjeve të zemrës. Publike do ta bëj vetëm kur të martohem.

Përpos asaj idesë shpesh të gabuar që është krijuar për Dj, unë personalisht nuk e kam parë profesionin tim si një mekanizëm që tërheq femrat, aq me tepër t’i vë dhe kritere”, deklaroi Vin Veli.

Duhet të themi se Bora Zemani ish-gruaja e tij përflitet së është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj, por mesa duket se edhe Vin Veli ka nisur një lidhje të re.