U hodh ditën e sotme shorti për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, teksa Interi është shortuar në Grupin F, së bashku me Barcelonën, Dortmundin dhe Slavian e Pragës.

Pas përfundimit të hedhjes së shortit, ajo që po bën xhiron në internet, është një reagim nga Giussepe Marotës.

Menjëherë pasi skuadra zikaltër u shortua në Grupin F, kamerat fokusuan drejtuesit e skuadrës italiane.

Pasi u fokusua nga kamerat, Marota shfaqet me një fytyrë të habitur, pasi po priste një short më të lehtë.