Demi Rose ka treguar format e saj se ksi me një kostum plazhi roze, teksa po kalon pushimet në Ibiza.

Ajo mori famë për format e saj të kolme dhe fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

Rose gjithashtu ka postuar një foto tepër të nxehtë për 10.5 milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku tregon gjoksin dhe të pasmet e saj të përmasave të mëdha.Për t’u bërë pjesë e grupit “B.