Ish-deputetja shumë e dashur nga publiku dhe ndër politikanet më të bukura shqiptare, Grida Duma është e ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, ku ashtu si të ftuarit e tjerë nuk i ka shpëtuar pyetjes së Kejvinës e cila zgjedh gjithnjë pyetje pikante e që i vendosin në siklet.

“Cili deputet të ka gjuajtur më pa takt dhe si?”, e pyeti Kejvina Gridën.

Politikania menjëherë u përgjigj se këtë nuk e ka bërë asnjë nga deputetët.“Zero, zero, zero, askush, askush fare”, u përgjigj Grida.