Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri së fundmi ka publikuar klipin e saj më të ri të titulluar ‘Shpirt i bukur’.

Klipi i’u prit mirë nga ndjekësit e saj dhe deri tani ka marrë me qindra klikime në Youtube. Por ajo që u komentua gjatë nga ndjekësite e këngëtares ishte një video nga prapaskenat.

Të shumta ishin komentet që e pyesnin Anxhelën se përse kishte dal me mbathje në rrugë dhe së fundmi nëpërmjet një postimi të dytë këngëtarja ua ka mbyllur gojën të gjithëve.

Anxhela ka publikuar dhe një video tjetër nga prapaskenat ku shihet në rrugë duke filmuar teksa makinat po kalonin me shpejtësi.

“Për të gjithë ata qe janë çuditur kaq shumë që në video kam dalë me mbathje ja dhe një (back stage) tjetër! Ju dua shumë.”, ka shkruar ajo pranë postimit.