20.04.2021 03:41
Home Video

Video

VIDEOLAJM/Të veshura kuqezi dhe me qeleshe në kokë, stjuardesat në aeroportin e Kukësit me...

Edhe pse të ardhura nga vende të ndryshme të botës, stjuardezet në Aeroportin e Kukësit do të presin udhëtarët e parë të veshura me...

‘Po nisemi për në Kukës’, Rama përshëndet me dy gishtat lart

Në aeroportin “Nënë Tereza” kryeministri Edi Rama ka hipur në avionin me qytetarë shqiptarë nga Anglia për t;ju drejtuar Kukësit. Shefi i qeverisë, sëbashku me...

Rinas, mbërrin avioni me emigrantët nga Londra, Rama bashkohet me to në futurimin drejt...

Mbërrin në Aeroportin Nënë Tereza avioni me emigrantët shqiptarë nga Anglia. Për t’i pritur, kishte dalë edhe kryeministri Edi Rama, së bashku me ministren...

Poeti popullor kuksian thur vargje për aeroportin e Kukësit: Erdhi dita të që të...

Poeti popullor kuksian, Riza Vata ka thurur disa vargje, për aeroportin e Kukësit, ku thekson se erdhi dita që të fluturojë avioni i parë,...

Video/ Stjuardesat të veshura kuqezi dhe me qeleshe në kokë në aeroportin e Kukësit

Edhe pse të ardhura nga vende të ndryshme të botës, stjuardezet në Aeroportin e Kukësit do të presin udhëtarët e parë të veshura me...

Qytetarët festojnë me daulle dhe flamuj kuqezi për inaugurimin e Aeroportit të Kukësit

Sot do të zhvillohet fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit 'Zayed, Flatrat e Veriut', ku udhëtarët e parë do të jenë 'çunat e...

Festivali Ndërkombëtar i Muzikës në Korçë: Inva Mula falënderon Peleshin për mbështetjen

Pavarësisht pandemisë së Covid-19, Festivali Ndërkombëtar i Muzikës, “MIK Festival” do të sjellë çdo vit në Korçë artistët më të mirë nga vendi dhe...

Rama-Metës: Patronazhistëve t’iu merrni të keqen, mos e harroni asnjëherë se ata ju njohin...

Rama, iu përgjigj dhe deklaratave të presidentit Ilir Meta, i cili ditën e djeshme tha se “patronazhistët janë fuksa”. Rama tha se mesazhi i...

Rama bashkëbisedim me të rinjtë në Tiranë: U jemi mirënjohës patronazhistëve tanë

Kryeministri Edi Rama po zhvillon ditën e sotme një bashkëbisedim me të rinjtë në kryeqytet. I pranishëm në takim është edhe kryetari i bashkisë...

Luli lë nam, tallet me tropojanët, ja si u drejtohet

Kreu i Partisë Demokratike është ndalur sot në qendër të Tropojës, i hipur mbi një poltron ka nisur të flasë i rrethuar nga dhjetëra...