13.04.2021 10:18
Home Uncategorized

Uncategorized

“100 ditë, 100 arritje”/ Rama: Sot, 2190 struktura akomoduese për vizitorët më shumë se...

Shqipëria me bukuritë e saj natyrore, historike dhe kulturore mbetet një atraksion turistik i preferuar i turistëve të huaj dhe vendas. Gjatë viteve të...

Berisha shkruan se shumica e shqiptarëve do të votojnë PS/ Ironizon Rama: Çfarë ka...

Kryeministri rama ka ironizuar ish-kreun e PD, Sali Berisha i cili në një nga postimet e tij shkruante se shumica e shqiptarëve do të...

“Me punën e bërë ma keni marrë zemrën”/ Biznesmeni historikisht me bindje te djathtë,...

Në një takim me Ervin Bushatin, Kryetarin e PS Tiranë , Elton Saraseli thekson se puna e bërë nga Partia Socialiste e ka bindur...

Boris Johnson nuk do marrë pjesë në varrimin e princit Filip, kjo është arsyeja

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson nuk do të marrë pjesë në funeralin e Dukës së Edinburgut. Funerali i Princit Filip do të...

Horoskopi, dy shenjat me fat për sot

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI: Hëna është në shenjë dhe kjo është shumë e rëndësishme, në 48 orët...

Reali publikon listën e lojtarëve për “El Clasicon”

Pritjes i erdhi fundi. “El Clasico” mes Realit dhe Barcelonës do të luhet nesër. Ky është dueli i parë mes tyre në këtë vit....

Kush e ëma dhe kush e bija? Tea Trifoni na prezantoi për herë të...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të këtyre muajve në media e rrjete sociale. Ajo ka qenë...

Rama në Gjirokastër: Po testohemi çdo ditë, shqiptarët të votojnë atë që bën punën

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Gjirokastër ku po zhvillon një takim me të rinjtë. Rama tha se vizioni i PS është i qartë dhe...

Bllokimi i Rinasit/ Reagon Veliaj: Janë të njëjtët njerëz që falën detin, shqiptarët t’i...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar pas grevës së kontrollorëve në Rinas, të cilët janë futur në grevë, me pretendimin se...

14,653 vaksinime në Vlorë/ Gjiknuri e Tahiraj dhurojnë trëndafila për stafin mjekësor

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri shoqëruar nga kandidati për deputet Anduel Tahiraj dhuruan sot trendafila për stafin mjekësor...