06.12.2021 10:42
Home Sport Faqe 2

Sport

Klopp para Milanit: Nuk mund t’i zëvendësoj të gjithë, emocionuese të luash në San...

Jurgen Klopp është entuziast para sfidës ndaj Milanit. Në konferencën për shtyp trajneri i Liverpoolit theksoi se është emocion shumë i madh të luash...

“Ndjenja më e bukur në botë”, Florian Marku shfaqet me të birin e porsalindur...

Disa ditë më parë, boksieri i njohur, Florian Marku, u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Eirini Konomi, u...

Interi shqyrton zgjatjen e kontratës së Inzaghit

Sipas La Gazzetta dello Sport, Interi qysh tash po e konsideron zgjatjen e kontratës së Simone Inzaghit deri në qershor të vitit 2025. Kampionët në...

Mbappe i vetëdijshëm për të ardhmen: Sido të shkojë, do të luaj në një...

Një nga temat që mori më shumë vëmendje në merkaton e verës së kaluar, ishte dëshira e Kylian Mbappe për të kaluar te Real...

Chiesa drejt largimit nga Juventusi

Federico Chiesa mund të largohet nga Juventusi në fund të këtij sezoni. Sulmuesi italian nuk po përdoret sa duhet nga trajneri Massimiliano Allegri dhe nuk...

Pirro Dhima rigjen dashurinë 4 vite pas ndarjes nga jeta të ish-gruas/ Kush është...

Katër herë kampioni olimpik i Peshëngritjes, Pirro Dhima, me të dashur të re. Kështu bëjnë me dije mediat greke, të cilat thonë se ish-peshëngritësi...

Trofetë më me vlerë në futboll, ja cilët janë 5 më të shtrenjtët

Të gjithë luftojnë për trofe dhe kur bëhet fjalë për to, pyetja e parë që na shkon në mendje është se cili është çmimi...

Ibra i kërkon Milanit kontratë të re

Zlatan Ibrahimovic është i gatshëm për ta kaluar një tjetër sezon në fanellën e Milanit. Sulmuesit suedez do t’i skadojë kontrata aktuale në fund të...

Dybala: Rinovimi im mund të presë, tani Juve ka probleme të tjera

Përtej fjalëve dhe supozimeve, rinovimi i Dybala në fakt mbetet një temë e nxehtë. Është larg mbylljes dhe argjentinasit sic e dimë i skadon kontrata...

“Jam përgjegjës ndaj atyre, ajo që bënë sot…” Conte shijon suksesin e radhës. “Kam...

Antonio Conte, trajneri i Tottenhamit, komentoi për fitoren e arritur ndaj Norwich e cila ngjit edhe me tej ne renditje ekipin e Spurs… “Sapo kam...