23.09.2020 10:55

Show-time

Arilena Ara pjesë e “Milan Fashion Week”, si një nga 8 vajzat më me...

“Milan Fashion Week” këtë vit i është lënë në dorë stilistes së famshme kineze, Sara Wong, dhe ndryshe nga çdo herë tjetër këtë vit...

Tha se i jepte berberit 8 mijë euro për qethjen, zhduket nga rrjetet sociale...

Reperi Feronit Shabani – i njohur ndryshe si Fero, është larguar papritur nga rrjetet sociale. Këngëtari i njohur nga Gjilani bëri bujë pak kohë...

Këngëtari në zi/ Getoar Selimi i jep lamtumirën personit të afërt të familjes!

Një ditë e trishtë duket të jetë kjo e sotmja për familjen e Getoar Selimit, i cili ka lajmëruar nëpërmjet një Instastory se ka...

Çudit ylli hollivudian Sharon Stone, ky është aktori që më ka puthur më mirë

Aktorja e famshme hollivudiane, Sharon Stone ka thënë se në karrierën e saj 40-vjeçare, Robert De Niro ka qenë aktori që ka puthur më...

Pas skandalit, Fjolla Morina rikthehet në rrjetet sociale e buzëqeshur dhe në formë

Pasi iu dha masa e ar restit të shtëpisë Fjolla Morina është rikthyer në rrjetet sociale. Ajo ka postuar disa video në Instastory, ku...

“Ti je pa kulturë, s’ke moral”/ Diçka shkon keq mes Mevlanit dhe Shqipes, djali...

Takimi i shumëpritur mes Mevlanit dhe Shqipes nuk shkoi ashtu siç pritej. Shqipja ende pa përfunduar darkën, u largua nga tavolina dhe vendosi që...

Xhensila Myrtezaj bën reagimin e fortë: S’mund të villni mbi imazhin tim

Ditën e sotme, këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bë nostalgjike për të kaluarën dhe ndau në rrjete sociale disa imazhe të vjetra të sajat. Fotot...

E mbani mend aktoren e dashur Ema Ndoja? Ja si duket sot ajo

Muzeu i stilit ‘Etno Vibe’mblodhi në Korçë shumë njerëz të apasionuar pas stilit, modës, së bukurës, fotografisë këtë fundjavë. Dhe mes shumë njerëzve, s’kishte...

Foto/ Besi na vjen keq, por Ajka është një kopje e mamit dhe Xhensila...

Kjo e martë e ka kthyer pas në shumë vite Xhensila Myrtezajn dhe ajo është bërë mjaft nostalgjike. Këngëtarja ka ndarë në Instagram disa...

Çfarë mendon për Mimoza Shkodrën? Partnerja e Seldit “befason” me atë që thotë: Më...

Këngëtari Seldi Qalliu vetëm pak ditë më parë na prezantoi me partneren e tij, modelen Sindi Çela. Gjatë kësaj kohe, çifti nuk i ka...