15.05.2021 10:07
Home Show-time

Show-time

Ish-mbretëresha e bukurisë me armë në sup për të luftuar për vendin e saj

Tetë vjet më parë, Htar Htet Htet, mbajti shiritin e mbretëreshës në pasarelën e konkursit të bukurisë. Sot, ish-Miss Grand International Myanmar, pavarësisht gjithçkaje,...

Tea bën lëmsh fansat me foton nga Dubai

Pas vëmendjes së madhe në rrjet, sulmeve e akuzave, Tea aktualisht po shijon pushimet në Dubai. Ish-konkurrentja e Për’puthen është treguar shumë aktive në...

Harry rrëfen si takohej fshehurazi me Meghan në fillim të lidhjes: Bënim sikur nuk...

Në vitin 2016-të, Princ Harry dhe Meghan Markle nisën të njiheshin me njëri-tjetrin, por asokohe ju duhej që të ishin kreativ që njerëzit të...

“Njihen” në ekran, por dy konkurrentët e “Për’puthen” bashkëjetojnë prej kohësh!

Dy prej konkurrentëve të emisionit, Ndriçimi dhe Lindita, në fakt njihen jashtë emisionit “Për’puthen”. Burime ekskluzive për “Iconstyle.al” bëjnë me dije se dyshja bashkëjeton...

Moderatorja e njohur shqiptare po bëhet sërish nënë?! Ja detajet që ngritën dyshimet

Bazuar në fotot e fundit në Instagram, ndjekësit kanë nisur të dyshojnë se moderatorja e njohur Fiori Dardha mund të jetë shtatzënë! Kjo pasi...

Antonela zbulon të vërtetën në lidhje me Arsimin

Pak ditë më parë, Sara dhe Atdheu i lanë të gjithë pa fjalë kur vendosën që të dilnin nga “Për’puthen” së bashku. Ishte djali nga...

“Thamë u ndamë përgjithmonë”, Bieta Sulo rrëfen momentin më të vështirë në marrëdhënien me...

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë shumë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie dhe si fryt të saj kanë sjellë në jetë...

“E shkreta si është katandisur, artiste gjasme”, Aurela Gaçe reagon për komentet e...

Për shumë personazhe të botës së ekranit, të qënit në qëndër të vëmendjes krijon jo pak shqetësim, pasi sic thonë vetë ata, i privon...

Përlotet Bieta Sulo/ Rrëfen marrëdhënien me vajzën e Albanit: Si reagoi kur mësoi se...

Bieta Sulo ishte e ftuar sot në emisionin “Jashtë Loje” në Top News, ku dhuroi shumë emocione. Në një intervistë speciale me moderatoren, Sidorela Gjoni,...

Arjani zbulon kërcënimet që Sindi i ka bërë Julit

Para pak javësh Sindi pati një përplasje shumë të ashpër me Julin, që u bë shkak për një shpërthim shumë të fortë të konkurrentes....