03.08.2020 10:26
Home Show-stil Faqe 69

Show-stil

Fati yt sot/ Horoskopi, e martë 4 Gusht 2020

Dashi Nëse duke kaluar momente stresuese, bëni një pauzë nga punët e përditshme. Me rëndësi është që të kujdeseni për shëndetin tuaj. Shtojini dozës...

Ora 11:11? Mesazhi unik që ka për ju

Janë të shumta mënyrat se si engjëjt tanë mbrojtës përpiqen të vihen në komunikim me në për të na dhënë mesazhe të shumta. Zëri...

Këshilla të thjeshta natyrale për mbrojtjen e veshkave tuaja, mos i anashkaloni!

Në mjekësi, veshkat njihen të kenë çelësat e pushtetit në organizëm, sepse në këto organe ruhet dhe shpërndahet energjia e dobishme për trupin. Veshkat...

Tërshëra, tre gabimet që të pengojnë të humbisni peshën

Tërshëra është një produkt shumë i mirë për rënien nga pesha dhe për mbarëvajtjen e saj. Studimet të cilave u referohet AgroWeb.org thonë se...

Tre mënyrat për të hequr çamçakëzin e ngjitur në rroba

Qoftë edhe një herë të vetme të gjithëve na ka ndodhur qe çamçakezi të ngjitet në rrobat tona. Problemi kryesor më pas ishte se...

Horoskopi javor 3-9 gusht 2020: Venera hyn në shenjën e Gaforres, ja ç’do të...

Këtë javë planeti Venus braktis shenjën e Binjakëve për të hyrë në atë të Gaforres, duke sjellë shumë fat në dashuri për të gjitha...

Zgjidh lulen e preferuar dhe zbulo karakterin tënd

Lulet tregojnë shumë mbi natyrën e njeriut, mbase edhe gjëra që nuk ishin vënë re më parë nga njerëzit për veten e tyre. Sipas...

Vitaminat e munguara që funksionojnë njësoj si ilaçet

Kur përballemi me sëmundje të ndryshme të shkaktuara nga bakteret, antibiotikët janë të parët që na rekomandohen nga mjeku. Përdorimi i antibiotikëve nisi në...

Ta marrësh për nuse! Vajzat e kësaj shenje të horoskopit janë ëndrra e çdo...

Të kujdesesh për shtëpinë nuk është aq e thjeshtë sa mendoni. Në fillim mund të duket sikur mjafton të vësh pak rregull, por në...

Miss Shqipëria fillon moderatore në televisionin grek

Kristiana Skura do jetë imazhi i emisionit “Kalo Mesimeri” në kanalin “Krititi tv”, pjesë e rrjetit “SKAI” në shtetin grek.Ish-Miss Shqipëria prej vitesh jeton...