21.09.2020 12:20
Home Show-stil Faqe 67

Show-stil

Foto/ Ledri Vula e krahason Sarën me “Kung Fu Panda”

Rep-aristi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Derisa mezi presin vajzën e tyre...

Shenjat e horoskopit që do të jenë shumë të suksesshme deri në fund të...

Këto shenja të horoskopit do të bekohen në muajt e ardhshëm dhe do të arrijnë suksese deri në fund të vitit. Demi Personaliteti i thjeshtë i...

Këto janë shenjat e Horoskopit që nuk kanë frikë nga vetmia

Ka persona që pëlqejnë të qendrojnë në vetmi. Sipas zodiakut, këto shenja preferojnë të mbledhin mendimet dhe të punojnë më mirë mbi veten dhe...

Konfirmohet shtatzënia e Elita Rudit, ja gjinia e bebit

Prej disa kohësh, në media qarkullonte lajmi se moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëheshin prindër për herë të dytë. Mbrëmjen e...

Lajme të reja në dashuri, këto tre shenja të horoskopit duhet të përgatiten

Lajme të mira vijnë nga dashuria, veçanërisht për tre nga shenjat e horoskopit. Sipas astrologëve, yjet premtojnë ndryshime të mëdha në jetën sentimentale. Më poshtë...

Shpat Kasapi vendos t’i japë fund beqarisë

Këngëtari Shpat Kasapi ka vendosur që t’i japë fund beqarisë. “Prive” shkruan se Kasapi ka vendosur që me rastin e 35-vjetorit të lindjes së...

Shenjat me fat për sot

Dashi Ditë pozitive për dashurinë. Nëse doni të takoni njerëz ose të shoqëroheni me ta, kjo është koha e duhur. Sa i përket punës, mundësi...

Do të jetë një djalë apo vajzë? Çifti simpatik i ‘shobizz-it’ shqiptar në pritje...

Elita dhe Gjiko janë zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë dhe këtë e kanë pranuar sot. Ata kanë publikuar një video ku zbulohet...

Horoskopi ditor për nesër, e hënë 21 shtator 2020

Dashi Ditë pozitive për dashurinë. Nëse doni të takoni njerëz ose të shoqëroheni me ta, kjo është koha e duhur. Sa i përket punës, mundësi...

Shenjat astrologjike që ia vlen t’i kesh në krah

Gaforrja. Personat e kësaj shenje janë ata që shprehen më shumë nga të gjithë. Të ndjeshëm dhe tejet të dashur, gaforret janë gati të...