01.12.2021 02:33

Show-stil

Yjet do të ‘puthin’ këtë shenjë të Horoskopit: Diçka e re po lind!

Dashi këtë muaj do jetë shenja më me fat, i përfshirë nga një pluhur i shkëlqyeshëm pozitiviteti. Kjo do ju bëjë joshës, falë edhe influkseve...

Pa prisni pak, mos vallë Rihanna me këtë detaj sapo na tregoi se është...

Barbadosi është shpallur zyrtarisht republika më e re në botë! Në ceremoninë që u zhvillua në përvjetorin e 55-të të pavarësisë, në kryeqytetin Brixhtaun,...

Si do të jetë dhjetori për 12 shenjat e horoskopit, parashikimet për muajin ?!

Muaji dhjetor do të mbyllet me hyrjen e planetit Jupiter në shenjën e Peshqve, i cili së shpejti do të sjellë lajme të mira...

Muaji nis mbarë për të gjitha shenjat e Horoskopit/ E mërkura ditë interesante në...

Dashi Ndikimi i kundërt i Afërditës do ju kthejë në mendje dyshimet e së shkuarës për partnerin/partneren. Diçka nuk shkon edhe në punë, ku do...

Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të parë

Çifti i njohur turk, Özge Özpirinçci dhe Burak Yamantürk janë bërë prindër për herë të parë. Aktorja 35-vjeçare ka sjellë në jetë një vajzë...

Donald-Beatrix do bëhen çift? Flet Semi

Semi, mikesha e Donaldit që ka vetëm pak ditë që ka lënë shtëpinë e Big Brother ka folur për afrimitetin e Beatrix dhe Donaldit....

Fati yt/ Horoskopi, 1 dhjetor 2021

Dashi-Nesër me ndihmën e rrjetit tuaj të fuqishëm mund të implementoni planet e biznesit. Do të përdorni dijet tuaja për të marrë përfitime. Gjithashtu...

‘Nuk janë shoqe, Bora nuk e ka pronë Donaldin’, flet mikesha e Beatrixës

Marrëdhënia mes Beatrixës dhe Donaldit ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit e jo më kot pasi dyshja çdo moment shfaqen duke u...

3 çiftet e Horoskopit që dashurohen me të kundërtin e tyre

Nuk është e nevojshme të jeni njohës i kombinimeve të Horoskopit për të ditur se ka shenja që përputhen me krijimin e çifteve harmonike...

Puthjet e Deas revoltojnë djemtë në Love Story: Si mund ta marrim në shtëpi...

Njëra nga frontistet e programit ‘Love Story 2’ , Dea ka shkëmbyer një puthje me një nga djemtë që po njeh Albionin, por kjo...