20.04.2021 03:02

Show-stil

Video/ Antonela mbyllet në tualet duke qarë pas emisionit, ja çfarë ndodhi

Përplasja mes Blerimit dhe Antonelës në puntatën e djeshme të "Përputhen", ka bërë që konkurrentja pas emisionit të dalë duke qarë e ofenduar. "Përputhen demaskime",...

3 shenjat e Horoskopit që mund t’i japin zemrën dy personave në të njëjtën...

Për disa shenja të Horoskopit, të tilla si Demi ose Akrepi, zakonisht investojnë energjinë e tyre tek një person, por të tjerët ka shumë...

Plane për një fëmijë të tretë? Ja çfarë thotë Arbana Osmani

Arbana Osmani është shumë aktive në Instagram e realizon shpesh pyetje-përgjigje me ndjekësit. Kështu ka vepruar edhe së fundmi, por duke na zbuluar edhe...

Shenjat e horoskopit që do të gjejnë dashurinë këtë pranverë

Këto janë disa nga shenjat e Horoskopit që do të gjejnë dashurinë këtë pranverë. Dashuria është një ndjenjë e fuqishme dhe e jashtëzakonshme. Të...

Këto janë 3 shenjat e Horoskopit që do të jenë të suksesshme gjatë kësaj...

Venusi do të inkurajojë të përshpejtoni realizimin e ambicieve që kanë ndikim të madh në karrierën tuaj. Këto janë shenjat që do të kenë...

Puna dhe dashuria, dy shenjat e horoskopit me fat për sot

Dashi-Sot do të keni kohën dhe prirjen për të bërë gjëra që do të përmirësojnë paraqitjen tuaj fizike. Nëse keni marrë hua nga dikush,...

FATI YT/ HOROSKOPI, 20 PRILL 2021

Dashi Ashtu si një lojtar i mirë shahu, duhet t’i parashikoni lëvizjet e njerëzve të tjerë dhe të qëndroni disa hapa përpara. Kjo nuk është...

Një javë plot surpriza ju pret, del parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla

DASHI JAVOR 19/04/2021 nga 25/04/2021 Këtë javë do ekzistojnë shumë cështje të cilat do t’ju tërheqin vëmëndjen por mirë do ishte ti jepni prioritet cështjeve që...

Cili është modeli juaj i preferuar i flokëve? Përgjigja do të zbulojë një tipar...

Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Kush zgjedh gruan e parë karakterizohet nga spontaniteti. Këtu përfshihen personat që synojnë gjithmonë të ecin përpara, të cilët thonë gjithçka që...

Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi: Do të keni takim...

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për ditën e sotme 19 Prill 2021. Dashi Do kerkoni tashme nje avantazh nga fjalet ne...