16.05.2021 07:00
Home Show-stil Faqe 173

Show-stil

Ish-mbretëresha e bukurisë me armë në sup për të luftuar për vendin e saj

Tetë vjet më parë, Htar Htet Htet, mbajti shiritin e mbretëreshës në pasarelën e konkursit të bukurisë. Sot, ish-Miss Grand International Myanmar, pavarësisht gjithçkaje,...

Horoskopi, fati yt për datën 16 maj 2021

Dashi Idetë dhe ndikimet e huaja mund të kenë një impakt shumë konstruktiv në jetën tuaj tani, prandaj mos i shmangni ato. Përkundrazi, zbuloni dhe...

Nënat më të mira u përkasin këtyre shenjave të horoskopit

Luani, Demi dhe Bricjapi: ju keni lindur për të qenë nëna! Gratë që u përkasin këtyre shenjave të zodiakut kanë lindur për të qenë nëna....

Pse lidhjet tuaja mbarojnë shpejt sipas shenjës që keni në horoskop?

Ndonjëherë edhe pse mendoni se jepni më të mirën nga vetja për një marrëdhënie të lumtur dhe romantike, ka disa të meta personaliteti që...

Tea bën lëmsh fansat me foton nga Dubai

Pas vëmendjes së madhe në rrjet, sulmeve e akuzave, Tea aktualisht po shijon pushimet në Dubai. Ish-konkurrentja e Për’puthen është treguar shumë aktive në...

Cila krijesë mitologjike je sipas shenjës së Horoskopit

Nëse besoni në fantazi, gjasat janë që ta keni menduar veten si një krijesë mitologjike. Zbuloje këtu, cila krijesë do të ishe ti: Dashi: Dragoi Ka...

Në 6 vjetorin e lindjes, mami Nora dhe babi Roberti u bashkuan për t’i...

Vogëlushja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, po rritet dita ditës dhe tashmë është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë...

“Xhep-shpuarit e horoskopit”, njihuni me shenjat që gjithmonë mbesin pa para në fund të...

Ka disa njerëz që, pavarësisht nga situata, gjithmonë i shpenzojnë të gjitha paratë, pa iu mbetur qoftë edhe një shumë e vogël për ta...

Mos u besoni plotësisht, nga të gjitha shenjat e horoskopit këto të treja ju...

DASHI (21 Mars - 19 Prill) Dashi mund të jetë një shenjë shumë besnike, por kur bëhet fjalë për të vendosur veten në radhë të...

Horoskopi/ Disa shenja do përballen me probleme në punë ditën e nesërme

Dashi Hëna është disonante dhe fton të flisni vetëm nëse është e nevojshme. Në punë dëshironi të ndryshoni ajrin dhe të kërkoni qëllime të reja. Demi Kini...