01.12.2021 01:28
Home Show-stil Horoskopi

Horoskopi

Si do të jetë dhjetori për 12 shenjat e horoskopit, parashikimet për muajin ?!

Muaji dhjetor do të mbyllet me hyrjen e planetit Jupiter në shenjën e Peshqve, i cili së shpejti do të sjellë lajme të mira...

Muaji nis mbarë për të gjitha shenjat e Horoskopit/ E mërkura ditë interesante në...

Dashi Ndikimi i kundërt i Afërditës do ju kthejë në mendje dyshimet e së shkuarës për partnerin/partneren. Diçka nuk shkon edhe në punë, ku do...

Fati yt/ Horoskopi, 1 dhjetor 2021

Dashi-Nesër me ndihmën e rrjetit tuaj të fuqishëm mund të implementoni planet e biznesit. Do të përdorni dijet tuaja për të marrë përfitime. Gjithashtu...

3 çiftet e Horoskopit që dashurohen me të kundërtin e tyre

Nuk është e nevojshme të jeni njohës i kombinimeve të Horoskopit për të ditur se ka shenja që përputhen me krijimin e çifteve harmonike...

Zbuloni cila shenjë e horoskopit do kalojë një ndarje gjatë muajit dhjetor

Astrologu Jorgo Pulla ka dhënë parashikimin e motit për të gjithë shenjat e zodiakut për muajin dhjetor. Një paralajmërim e ka për shenjën e Demit,...

Ja si i përjetojnë shenjat e horoskopit lajmet e këqija

Asnjerit nga ne nuk i pëlqejnë lajmet e këqija por si reagon secila shenjë ndaj këtyre lajmeve? Dashi Dashi ka shumë vetëbesim për rrugëtimin e jetës....

Zbuloni cilat janë 3 shenjat më të forta që kanë prirje për të qenë...

Çdo shenjë horoskopi është unike në vetvete. Në jetë disa njerëz kanë karakter më të fortë nga natyra dhe kanë prirje për të qenë...

3 shenjat e Horoskopit që në 2022 do të gjejnë gjysmën tjetër

2021 është një hap përpara lamtumirës së madhe dhe me të do të marrë çdo fatkeqësi, moment i keq dhe zgjedhje e gabuar në...

Ankthi i muajit Dhjetor, ç’do të ndodhë me shenjat e horoskopit

Jemi vetëm një ditë larg hyrjes në muajin e festave, periudhën më të bukur të vitit, ndaj astrologia Meri Gjini erdhi në studion e...

Ujori “kampion”, vështirësi për Dashin, ja ç’do ndodhë me shenjat gjatë kësaj jave…

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, java do të nisë shumë keq. Të hënën, më 29 dhe të martën, 30 nëntor, në fakt Hëna do...