05.12.2021 12:00

Argetim

Horoskopi javor (6 – 12 dhjetor 2021)

DASHI (21.03. – 20.04.) Puna: Ju keni biseda biznesi në një atmosferë joformale, mundësisht me drekë në një restorant. Jini të hapur për negociata dhe...

Tre shenjat e horoskopit që do të kenë një muaj të vështirë këtë dhjetor

Dhjetori është një muaj kompleks. Ne priremi të mendojmë shumë dhe performojmë pak. Mund të kapemi lehtësisht nga ndjenja e errësirës dhe mendimeve negative, madje...

Horoskopi, dy shenjat më me fat për sot

Binjakët- Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni rezultatet në punë. Ky është momenti...

Ja pse vaji i palmës favorizon përhapjen e kancerit

Javanews Home Kryesoret Ja pse vaji i palmës favorizon përhapjen e kancerit! 04/12/2021 20:06 Ja pse vaji i palmës favorizon përhapjen e kancerit! Metastazat mbeten shkaku kryesor...

Donaldi po vazhdon me Trixën, por kujtimin e Borës ende po e mban në...

Donaldi-Bora-Beatrix janë tre emrat më të komentuar ditët e fundit. Më në fund Donaldi mbrëmjen e djeshme dha një sqarim për situatën duke thënë...

3 shenjat që thyejnë zemrat e të gjithëve

Shigjetari (22 nëntor – 21 dhjetor) Shigjetari gjithmonë do t’i vendosë nevojat dhe dëshirat e tij mbi nevojat e dikujt tjetër. Ata janë shumë të...

Horoskopi, karakteristikat e shenjës së luanit

Ju jeni një person shumë me temperament, por në të njëjtën kohë shumë dinjitoz që kujdeset veçanërisht për shprehjen e tij. Përshtypja që lini...

Beatrix apo Bora, Luana Vjollca e tregon hapur në mënyrën më të bukur se...

Donaldi, Beatrix, Bora, ky trinom është kryefjalë e ditëve të fundit dhe qytetarët të cilët ndjekin zhvillimet më të fundit nga Big Brother, janë...

Horoskopi, ja çfarë parashikojnë yjet për secilën shenjë gjatë fundjavës

Dashi Së fundmi keni pasur disa dyshime në historinë tuaj të dashurisë dhe keni dëshiruar që të mos ekspozoni veten. Në punë, dita është mjaft...

Shkencëtarët bëjnë parashikimin: Ja kur mbyllet cikli i jetës në tokë

Yjet lindin, jetojnë dhe vdesin. Dielli nuk është i ndryshëm, dhe ai do të ‘vdesë’ një ditë. Ndërsa disa të tjerë mendojnë se dielli...