08.08.2020 07:28
Home Show-stil

Show-stil

Bashkëshortet më të mira, i përkasin këtyre tre shenjave të zodiakut

Gaforrja Ndjenjat e femrës së lindur në këtë shenjë janë të fuqishme dhe intensive, ajo vërtet dashuron. Ajo dëshiron që të gjithë përreth saj të...

Si të parandaloni pickimet e bezdisshme të mushkonjave gjatë verë

Në verë të gjithë kalojmë më shumë kohë jashtë, sidomos mbrëmjeve. Kjo na bën të ekspozuar ndaj pickimive të mushkonjave të cilat na shkaktojnë...

Këto janë të metat e shenjës së virgjëreshës

Të udhëhequr nga Mërkuri, planeti që e ka marr emrin nga perëndia romak i komunikimit, Virgjëresha është një shenjë inteligjente, e aftë dhe me...

Zgjidhni një nga pemët në foto dhe zbuloni emocionin që dominon jetën tuaj

Emocionet janë shumë komplekse. Sa herë jeni ndjerë të lumtur dhe më pas jashtëzakonisht të trishtuar? Ka emocione që dominojnë më shumë jetën tonë,...

Shigjetarët janë të mrekullueshëm, por e kanë këtë të keqe në dashuri

Folëm për udhëheqësin dhe për mbretin e Zodiakut. Sot e ka radhën aventurieri. Shigjetari, ose harkëtari. I pavarur, plot jetë dhe optimist. I udhëhequr nga...

Zgjidhni një nga numrat në foto dhe zbuloni se çfarë ju pret në të...

Ndonjëherë e ardhmja është diçka që shumë prej nesh e mendojmë dhe shpesh e vrasim mendjen se çfarë na pret në ditët, muajt dhe...

Kjo shenjë horoskopi do të marrë një super lajm këtë javë

Dashi Një çështje e rëndësishme juaja ligjore ose pune, person, një krisje apo një problem që ju shkakton mërzitje dhe dëshirën për të bërë...

Fifi tregon tatuazhin mjaft domethënës

Fifi është padyshim një nga këngëtaret më të mira në industrinë e muzikës shqiptare që ka ditur gjithmonë si të vjedhë zemrat e publikut,...

Këto 5 gabime ju dëmtojnë fytyrën

Janë 5 gabime që NUK DUHEN bërë asnjëherë për të patur lëkurë të freskët dhe të shëndetshme: 1- Nuk duhet të përdorni produkte që nuk...

Pse nuk duan lidhje serioze me ty, sipas shenjës

Nëse dikush ju refuzon atëherë duhet të kuptoni që shkaktar mund të jetë karakteri, nisur nga muaji i lindjes dhe shenja e horoskopit: Dashi...