28.11.2021 09:38
Home Show-stil

Show-stil

FATI YT/ HOROSKOPI, 29 NËNTOR 2021

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje...

Horoskopi javor 29 nëntor – 5 dhjetor 2021, ja parashikimi i yjeve për secilën...

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për...

Ja cila do të jetë prova e re javore për banorët

Prova e tyre për buxhetin konsiston në mbajtjen me këmbë të një ene me ujë pa e derdhur atë. Ata do të duhet të...

Nëse është mburravec/e, i përket kësaj shenje horoskopi!

Tri shenjat e mëposhtme mburren vazhdimisht me arritjet e tyre, që nga më të voglat e deri te ato më me peshë, dhe e...

Nuk ishte Alvisa! Bashkimi ‘kapet mat’ duke u puthur me një vajzë tjetër

Bashkimi dhe Alvisa kanë qenë dy nga konkurrentët që kanë treguar më së shumti afrimitet në këtë edicion të Për’puthen. Ata kanë dalë në...

Nëse keni ngatërresa në jetën tuaj, vërdallë janë këto shenja horoskopi

Janë ngatërrestarë, “fusin shejtanin në shishe” dhe e kanë mendjen vetëm për telashe! 5 mistrecët e horoskopit që do të ngatërrojnë të gjithë dynjanë...

Feston 1 vjetorin, Gold Ag zbulon portretin e të birit në mënyrën më të...

Gold Ag u bë baba për herë të parë me datë 28 Nëntor të vitit 2020. Bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra solli në jetë...

Shenjat e horoskopit që se shfaqin dashurinë prej egoizmit

Njerëzit i shprehin ndjenjat në mënyra të ndryshme, por për disa njerëz kjo është diçka krejtësisht e huaj. Ata e kanë shumë të vështirë...

Horoskopi javor sipas Meri Shehut

Dashi Një takim shumë i rëndesishëm me dikë që ju lidh një projekt apo një mik që ju drejton drejt një lidhjeje me logjikë...

‘Gëzuar ditën e Pavarësisë Shqipëri’, vjen urimi i Dua Lipa-s për ditën e flamurit

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa e ka treguar gjithmonë me shumë krenari origjinën shqiptare. Për këtë arsye, nuk kishte si të mungonte një urim...