20.04.2021 03:56

Aktualitet

Shqipëria në vend të parë për vaksinimin/ Rama: Nuk ka nder më të madh...

Kryeministri Rama ka publikuar grafikun në të cilin, Shqipëria renditet vendi i parë në vaksinimin e qytetarëve kundër Covid 19. "Nuk ka nder më...

Reagon drejtoresha e AKSHI-t: “Asnjë e dhënë nuk ruhet dot në e-Albania! Të mos...

“Të dhënat e qytetarëve shqiptarë që marrin shërbime online përmes portalit unik qeveritar e-Albania nuk ruhen dhe as nuk janë ruajtur ndonjëherë, as nga...

Brataj: Vaksina dhe certifikata COVID-19 nuk do të përbëjnë parakusht për lëvizjen e lirë,...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj jep lajmin se certifikata nuk do të përbëjë një parakusht për lëvizjen e lirë, e cila është një...

Ja cilat janë shenjat e horoskopit që nuk u mbyllet goja asnjëherë

E para lindi gjuha e më pas shkrimi, megjithatë kjo nuk do të thotë se duhet e mund të flasim për gjithçka. Megjithatë duket se...

Kosovë, bilanci i Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Vaksinimi masiv/ Nga sot marrin vaksinën anti COVID edhe punonjësit e transportit ajror

Nga dita e sotme ka nisur vaksinimi edhe i një grupi të rëndësishëm të transportit, siç jajnë punonjësit e transportit ajror. Lajmin e...

145 mijë vaksina Pfizer nga BE, Rama: Analistët gjithologë dhe politikanët llogjellogë të mos...

Kryeministri Rama ka reaguar në lidhje me sasinë prej 145 mijë vaksinash Pfizer që pritet të vijë në Shqipëri. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

Cubat dhe lëtyrat e kësaj fushate

Nga Artur Ajazi/ Kjo fushatë, fatmirësisht tanimë e ka përcaktuar fundin e tranzicionit të trishtë politik në Shqipëri. E atij tranzicioni, që veshi me...

Video/ Antonela mbyllet në tualet duke qarë pas emisionit, ja çfarë ndodhi

Përplasja mes Blerimit dhe Antonelës në puntatën e djeshme të "Përputhen", ka bërë që konkurrentja pas emisionit të dalë duke qarë e ofenduar. "Përputhen demaskime",...

S’ka pse burgoset Ndriçim Jonuzi?

Nga Frrok Çupi/ Të gjithë janë vënë në ndjekje të Ndriçim Jonuzit; ndërsa ky është kthyer në asgjësues të ‘familjes’ së vet politike. Ndriçimi...