28.11.2021 09:38
Home INTERVISTA

INTERVISTA

Përse është më i rrezikshëm “Omicron”? Sallabanda: Dy herë më shumë mutacione se “Delta”

Mutacioni me i fundit i Covid 19, i quajtur “Omicron” tanimë është shumë pranë Shqipërisë për sa kohë ka mbërritur në disa shtete të...

Berisha flet për “Zërin e Amerikës”: Lufta ime me Bashën dhe dosja përvëluese që...

Në Shqipëri, ish kryeministri dhe drejtuesi i Partisë Demokratike, Sali Berisha përjashton në mënyrë kategorike, krijimin e një force të re politike. Në një intervistë...

Ferdinand Xhaferraj nxjerr bllof Berishën: Mandatet i dogjëm prej Sali Berishës, po sulmon Bashën...

Deputeti i Partisë Demokratike Ferdinand Xhaferraj deklaron se PD hoqi dorë nga mandatet në vitin 2018 dhe nuk u fut në zgjedhjet lokale të...

“Partia Demokratike nuk çahet në…!”/ Bardhi kundër të gjithëve: Më 11 Dhjetor tubim Berisha-Rama-Meta

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi deklaron se për Kuvendin e 18 dhjetorit delegatëve nuk i duhet të plotësojnë asnjë formular. Në një...

Rrëfehet Leo Messi: Jeta në Paris dhe favoritët e Ligës së Kampionëve

Leo Messi (Rosario, 1987) ka mirëpritur gazetarët e “Marca” në shtëpinë e tij të re në Paris, me rastin e të tetit “Pichichi” (Këpuca...

Frrok Çupi: Berisha mjeshtër i gënjeshtrës përmes alibisë! Një krijesë politike boshe

Sali Berisha është një politikan që ka gënjyer që ditën e parë që u përfshi në politikë, sipas analistit Frrok Çupi. I ftuar në “Top...

Basha: S’do ketë kurrë 2 PD! Më 11 dhjetor s’ka Kuvend por festë themelimi!...

Kryedemokrati Lulzim Basha theksoi në emisionin Pa Protokoll në Report Tv se do të vijojë të jetë kryetari i PD-së edhe pas 11 dhjetorit...

A janë vaksinuar të gjithë deputetët? Nikolla zbulon sa kanë mbetur

Teksa nga institucionet bëhet thirrje ccdo ditë që qytetarët të vaksinohen dhe të ndihmojnë në luftën kundër COVID, 8 prej përfaqësuesve të tyre në...

“Besi, vllai im. Me julin kemi pasur…”/ Erion Isai i thotë të gjitha: Berisha...

Humoristi Erion Isai, i cili prej dy vitesh e gjysmë është edhe kryetar i Bashkisë së Ersekës, ka dhënë një intervistë, ku komenton personazhe...

Rama për ”Corriere della Sera”: I kemi bërë detyrat për në BE, por nuk...

Më shumë se një ish-basketbollist, Edi Rama dje dukej si një maratonist. I mbërritur për 24 orë në Romë, së bashku me gjysmën e...