Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar këtë të premte në emisionin “Zona e Lirë”.

Në fillim të emisionit, moderator Arjan Çani i ka bërë dhuratë një palë zara Ramës, meqë ka vendosur që në 1 janar të mbyllë kazinotë dhe bastet.

“Janë zarat e bixhozit, janë në ngjyrën e Rilindjes.

Në janar mund t’i hedhësh për qejfin tënd”, i tha Çani-Ramës.