Ministrja e Shtetit për Marrdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka reaguar sërish ndaj, Ilir Metës pasi me postimin e fundit ai doli në “luftë” hapur me SHBA-BE. “Poshtë Soreca, Borchardt, Palmer, Juncker, Glover, Mogherini, Lajcak, Hahn,Moavero e kush të jetë me ta, mbi ta, pas tyre megjithë Soros e sorrollop, i tërë soji i armiqve të shqiptarit Baba Xhike”– shkruan Spiropali.

Poshtë Soreca, Borchardt, Palmer, Juncker, Glover, Mogherini, Lajcak, Hahn,Moavero e kush të jetë me ta, mbi ta, pas tyre megjithë Soros e sorrollop, i tërë soji i armiqve të shqiptarit Baba Xhike, me dy krena e me qafore,që hedh bomba mbi çdo llaxore dhe mahnit çdo fallxhore💥☕