06.07.2020 10:08
Home Autorët Posts by RedaksiaLexo

RedaksiaLexo

13980 POSTIME 0 KOMENTE

Shikoni sa është rritur Ajka, Xhensila Myrtezaj publikon foton me vogëlushen e saj në...

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi së bashku me vogëlushen e tyre, Ajkën kanë nisur pushimet. Nuk kanë munguar fotot nga...

Jose Mourinho i është përgjigjur në stil Arsenalit

Jose Mourinho i është përgjigjur në stil Arsenalit, i cili ishte tallur me humbjen e Tottenhamit ndaj Sheffield United, duke thënë se rivali i...

Manastirliu: Ndarja nga jeta e dr. Hysniut është një dhimbje e madhe për të...

Ministria e Shëndetësisë njoftoi ndarjen nga jeta këtë mëngjes të dr. Hysni Shkjaut, i cili nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm,...

Këto janë shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë

1. Dashi (21 Mars - 19 Prill) Ata puthin mirë sepse duan të puthen mirë. Nëse partneri juaj Dash po ju puth, nuk po ju...

Fillon vera për Luana Vjollcën, moderatorja ‘ngre temperaturat’ me bik*ni

Luana Vjollca është një nga femrat më të bukura e s*ksi të “showbizit” shqiptar, e kjo nuk ka vend për diskutim. Në rrjetet sociale...

Humb jetën në Spitalin Infektiv mjeku Hysni Shkjau

Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusin sot. Lajmi i hidhur për ndarjen nga jeta të doktor Hysni Shkjaut u bë i ditur...

Hyri në fuqi sot! Greqia mbyll kufijtë me Serbinë

Greqia ka vendosur që të mbyllë, nga sot, nga ora 06.00 sipas orës lokale, kufirin për të gjithë shtetasit serbë që duan të hyjnë...

Kur Messi është në formë, çdo gjë funksionon

Tri pikë të rëndësishme për Barcelonën në xhiron e 34 në La Liga. I është afruar në 4 pikë Realit. Barcelona ka marrë tri...

Parashikimi i motit, java nis me mot të paqëndrueshëm dhe ulje temperaturash

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas...

Autobusët rinisin punën pas 4 muajsh mbyllur

Transporti publik ka rifilluar punën pas arritjes së marrëveshjes me Bashkinë e Tiranës për të marrë një pagë të dytë lufte prej 40 mijë...