29.09.2020 03:32
Home Autorët Posts by RedaksiaLexo

RedaksiaLexo

16895 POSTIME 0 KOMENTE

Horoskopi 29 shtator 2020, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Disa komunikime të papritura por të mirëpritura mund të vijnë në rrugën tuaj, ndoshta nga partneri/partnerja ose një mik i ngushtë. Mund t’ju ofrohet...

Erdogan paralajmëron grekët: Ne jemi pronarë të Mesdheut, ndaj do bëhet si themi ne

Nuk kanë të ndalur kërcënimet drejt Greqisë nga presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan sa i përket situatës në Mesdheun Lindor.Nga njëra anë, ai...

“Dhe mullari i kashtës u dogj dhe lopa mbeti pa ngrënë”, ndizet debati i...

Shqipja dhe Tea duket se nuk po kalojnë momente “paqeje” mes tyre. Shqipja ka postuar një foto ku shfaqet me Tean dhe ka shkruar,...

Kur Gjykata shndërrohet ne spektakël Uniformash

Nga Baton Haxhiu Dy ditë kam pritur se kush apo cili nga pjesëtarët e stafit të Gjykatës Speciale do të arrestohet për rrjedhje te informacionit....

Karakteristikat e çdo shenje të horoskopit dhe përshtatshmëria me shenjat e tjera

Dashi Keni një personalitet shumë dinamik. Çdo herë doni të dilni diku dhe të bëni diçka. Asnjëherë nuk doni të rrini kot. Urreni ta kaloni...

Fundi i strategjisë së PD dhe LSI për delegjitimimin e Parlamentit

Nga Alfred Peza/ Me dorëzimin në tryezën e Këshillit Politik të draftit të tyre për listat e hapura, koalicionet dhe pragun elektoral, PD dhe...

Gazetari i medias së Berishës sulmon ambasadoren Kim: Po qe se është kështu, për...

Analisti dhe gazetari ne mediat e Berishes Andi Bejtja ka komentuar fjalën e ambasadores së SHBA-ve nga Himara e cila tha se mbajtja dhe...

Ish kreu i PD-së: Berisha përgjegjës për shkatërrimin e partisë, zgjodhi Bashën! Flamur Noka...

Ish kryetari i PD-së në Kukës, Ibsen Elezi në një intervistë në Report Tv foli për largimin e Flamur Nokës nga qarku i Kukësit...

‘Qeverisja nga PS ka në themel shpirtin e protestës, ne reagojmë ndaj problemeve me...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i shoqëruar nga ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sportit, Evis Kushi dhe kryetari i Bashkisë,...

Karakteristikat dhe të veçantat e gaforreve, shenjës më të komplikuar të zodiakut

Të lindurit nën shenjën e ujit, përfshirë këtu dhe gaforren sundohen nga emocionet e tyre. Ata janë të ndjeshëm, të dashur dhe familjar. Por...