26.01.2021 12:59
Home Autorët Posts by RedaksiaLexo

RedaksiaLexo

18892 POSTIME 0 KOMENTE

Shenjat e horoskopit që kanë lindur me një fuqi për të joshur

Shihni nëse shenja juaj bën pjesë tek ato më joshëset e zodiakut… Peshqit-Janë plot mister dhe në dukje të brishtë e të ndjeshëm. Ata i...

Përmbytjet, Rama: Është bërë bilanci, do të publikohet në fund të kësaj situate

Kryeministri Edi Rama foli për situatën e krijuar nga përmbytjet në vend, si pasojë e reshjeve masive të shiut të rëna në ditët e...

Përgjimet e ‘Ndrangheta’/ Eurodeputeti i përgjuar nga antimafia mik i PD-së, Rama: Nuk mund...

Kryeministri Edi Rama duke folur rreth përgjimeve të antimafias italiane kundër Ndrghetës, ka thënë se eurodeputeti i përgjuar është mik i kreut të PD-së...

Moderatorja shqiptare nuk përmbahet: Meshkujt shqiptarë janë fodulla, injorantë, agresivë dhe prepotent ndaj femrës

Moderatorja Einxhel Shkira shpesh herë vihet në fokus të mediave rozë për deklaratat e saj dhe per ‘she rret’ në të cilat përfshihet. Këtë...

ANALIZA/ Problemi saudit i administratës së Biden

Nga David Ignatius/ Ndërsa administrata e Biden kërkon një rrugë më të mirë në marrëdhëniet SHBA-Arabi Saudite, një p engesë është rasti i dy...

COVID-19/ Kryeministri Rama: Dozat për ata që kanë bërë vaksinë janë, shpresojmë që në...

Kryeministri Edi Rama tha se dozat për vaksinën e atyre që kanë bërë vaksinë e parë janë dhe janë bërë kalkulimet e duhura...

Ndikimi i pandemisë, 10 klubet me më shumë të ardhura/ Ja kush dominon

Financat e shumicës së klubeve të futbollit kanë pësuar tronditje gjatë vitit 2020 për shkak të ndikimit të pandemisë së Koronavirusit, që vazhdon të...

Si e tregon çdo burrë dashurinë sipas shenjë së horoskopit

Zbuloni si e shpreh çdo burrë dashurinë sipas shenjës zodiakale... Dashi-Dashi është i sigurt në vetvete dhe di të joshë. Me shumë lehtësi dhe pa...

”Ndragheta”/ Rama citon konkluzionet e prokurorisë italiane që sqaron të vërtetën: Ata dështuan totalisht...

Kryeministri Edi Rama komentoi përgjimet e publikuara në Itali, ku pretendohet për lidhje të eksponentëve të Ndraghetës me zyrtarë shqiptarë. Ndërsa citoi konkluzionet e...

Kryeministri Rama: Janë rritur eksportet, gjysma e importeve të para 7 viteve sot prodhohen...

Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për Ekonominë janë fokusuar tek sektori i bujqësisë dhe mbështetja e fermerëve. Rama tha se para 8 vitesh raporti...