03.08.2020 10:07
Home Autorët Posts by RedaksiaLexo

RedaksiaLexo

14541 POSTIME 0 KOMENTE

Vlorë, nis puna për rehabilitimin e segmentit rrugor që të çon drejt plazhit të...

Në Vlorë ka nisur sot puna për rehabilitimin dhe asfaltimin e segmentit rrugor që të çon drejt plazhit të Zvërnecit. Deputeti i Partisë Socialiste...

Talenti i Kukësit largohet me mesazh, e pret Polonia!

Kukësi humbet “pjesët” dhe pasi Vasil Shkurtaj përshëndeti, një tjetër “armë” e fortë e këtij sezoni përshëndet. Bëhet fjalë për Valon Ethemi, autor i...

Fieri sot/ Pamje të transformimit rrënjësor falë investimeve të qeverisë

Kryeministri Edi Rama zgjodhi sot pamje nga qyteti i Fierit, i cili është transformuar tërësisht falë investimeve të qeverisë. “Fieri sot”, tha Rama, duke...

Shkolla politike e Bashës, ose “tring zilja” në shtator!

Nga Alfred Peza Lulzim Basha është një ndër ato lloj liderësh politikë që nuk bën bilance dhe nuk ulet asnjëherë për të analizuar dështimet apo...

Situata e zjarreve/ Goxhaj thirrje qytetarëve: Të mos ndizet për asnjë nevojë, 3 pika...

Drejtori i Shërbimit Zjarrfikës në Tiranë, Shkëlqim Goxhaj në një intervistë për Report TV u ka bërë të gjithë qytetarëve thirrje që të kenë...

Me bikini në plazh/ Eli Fara dhe Irma Libohova siç nuk i keni parë...

Ato na kanë elektrizuar gjithmonë me këngët e zërin e tyre të ëmbël dhe pse jo dhe me pamjen fizike. E kemi fjalën për...

Fati yt sot/ Horoskopi, e martë 4 Gusht 2020

Dashi Nëse duke kaluar momente stresuese, bëni një pauzë nga punët e përditshme. Me rëndësi është që të kujdeseni për shëndetin tuaj. Shtojini dozës...

Fati i qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut në duart e shqiptarëve, nesër...

Edhe pse nuk fituan shumë vende në parlament, partia shqiptare Bashkimi Demokratik për Integrim e Ali Ahmetit duket se do të vendosë për fatin...

Me sytë e dashurisë! Dua ndan foton romantike me Anwar nga shtrati dhe ky...

Dua Lipa prej mëse një viti po shijon një romancë me Anwar Hadid, 4 vite më i vogël. Megjithatë, nuk thonë kot se “dashuria...

Ora 11:11? Mesazhi unik që ka për ju

Janë të shumta mënyrat se si engjëjt tanë mbrojtës përpiqen të vihen në komunikim me në për të na dhënë mesazhe të shumta. Zëri...