06.07.2020 11:30
Home Autorët Posts by RedaksiaLexo

RedaksiaLexo

13980 POSTIME 0 KOMENTE

Njerëz me dy fytyra, ja shenjat e horoskopit që mashtrojnë hapur

Sinqeriteti është një vlerë që vlerësohet gjithnjë e më shumë nga shoqëria. Rrjetet sociale janë shumë të dobishme, por gjithashtu kanë promovuar një botë...

Pasi kaluan fundjavën të “ndarë”/ Pas postimit të Arbanës, Eduarti i bën dedikimin e...

Çifti i njour i showbizzit Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, dyshja më e daashur për publikun shqiptar këtë fundjave siç duket e kanë kaluar...

Meteorologu tregon: Ja kur rikthehen temperaturat e larta

Meteorogolu Akil Osmani nga Meteoalb ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora. Ai ka treguar si do...

Çfarë është remdesiviri?

Në muajt e fundit është shkruar shumë për remdesivirin, një ilaç antiviral, që duket se ka efekte të dobishme te pacentët me COVID-19, të...

Florjan Binaj acarohet me ndjekësit dhe publikon testin: Kërkojini llogari vetes, jo të tjerëve

Infektimi me koronavirus i aktorit të humorit Florjan Binaj bëri bujë të madhe mediatike muajin e kaluar. Ai u karantinua në shtëpi për 14...

Si të largoni yndyrën nga flokët

Yndyra e flokëve mund të jetë një problem i madh nëse nuk tregohet kujdesi i duhur. Shumë individë pavarësisht maskave dhe produkteve të ndryshme...

Presidenti i Barcelonës e tregon të ardhmen e Messit

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka folur rreth thashethemeve për të ardhmen e Lionel Messit, duke këmbëngulur se superylli argjentinas do të mbetet...

MSH: 71 raste të reja me COVID, 45 të shëruar

Trendi i shtuar i rasteve të konfirmuara me Covid19 ka vijuar dhe gjatë javës që lamë pas, por njëkohësisht epidemia ka paraqitur një numër...

Shenjat e horoskopit që i pengon diçka të bien në dashuri

Disa shenja të zodiakut e kanë shumë të lehtë të mbajnë një lidhje gjallë dhe të japin maksimumin e tyre. Por ka edhe të...

Numëron 30 milion vizitorë në ditë, gjeniu 17 vjeçar tregon historinë se si ndërtoi...

17 vjeçari Avi Schiffmann ka ndërtuar një nga faqet më popullore në internet për gjurmimin e koronavirusit. Faqja e tij në internet ka rreth...