14.07.2020 06:08
Home Autorët Posts by RedaksiaLexo

RedaksiaLexo

14118 POSTIME 0 KOMENTE

Këto janë shenjat më pak të lumtura të Zodiakut

Janë pikërisht 6 shenja të Zodiakut, që janë më pak të lumtura se të tjerat. Listën e kryeson Gaforrja, si më pak e lumtura...

Zbulohet periudha kur do ta transferojë Reali Mbappen

“Los Blancos” shprehen optimistë se do ta bëjnë të vetin yllin francez në vitin 2021 Real Madridi beson se do ta transferojë Kylian Mbappen...

Kosova lejon kryerjen e testeve Covid në institucionet private shëndetësore

Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Armend Zemaj, ka nënshkruar udhëzimet administrative, përmes së cilave u lejohet edhe institucioneve shëndetësore private të kryejnë testime për...

Kafsha që shihni më parë mund të zbulojë diçka të re për përsonalitetin tuaj

Ekzistojnë disa teste që na shpjegojnë kuptimin e vërtetë të gjërave që shohim. Mund të jetë thjesht një pamje, por në shikim të parë,...

“Standardet e liberalizimit të vizave vazhdojnë të përmbushen”/ Voda: Numri i kërkesave për azil,...

Numri i kërkesave për azil nga shtetasit shqiptarë në zonën Shengen vazhdoi të ulet për të katërtin vit radhazi, ku paraqitet një rënie prej...

Aww! Aktori i dashur i “Çukur” bëhet baba për herë të parë, ja emri...

Aktori i njohur turk Erkan Kolçak Kostendil ose siç e njohim të gjithë nga roli i tij “Vartolut” në serialin “Çukur”, prej kohësh është...

Bosnje dhe Hercegovina hap kufijtë për vendet e BE-së

Bosnje dhe Hercegovina do të hapë kufijtë e saj për qytetarët e Bashkimit Evropian dhe të zonës Shengen. Gjatë hyrjes në territorin e Bosnjës,...

Deklarata nga Bundestagu, reagon Balla: Ne po e shtyjmë përpara marrëveshjen e 5 qershorit....

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka reaguar pas deklaratës së Zv.kryetarit të Grupit të CDU-CSU në Bungestagun gjerman Johann David Wadephul...

Johnson urdhëron: Pajisjet e kompanisë “Huawei” të hiqen plotësisht nga rrjeti 5G i Britanisë...

Kryeministri britanik, Boris Johnson, ka urdhëruar që pajisjet e kompanisë kineze Huawei të hiqen plotësisht nga rrjeti 5G i Britanisë së Madhe deri në...

Durrës/ Merret vendimi për prishjen e 6 pallateve dhe një shtëpie private, u dëmtuan...

Këshilli Bashkiak i qytetit të Durrësit ka zhvilluar mbledhjen e radhës ditën e sotme, ku ka marrë vendime të rëndësishme sa i përket banorëve...